O mnie 

Cześć, jestem Ada

 

Moją misją jest pomoc przedsiębiorczym osobom w spełnianiu marzeń. Z własnego doświadczenia wiem, że nie każdy dobrze się czuje pracując na etacie. Wiele z nas chce zmienić świat i swoje życie robiąc to co kochają na co dzień i żyć na własnych zasadach.

Chciałabym pokazać, że prowadzenie firmy wcale nie musi być super kosztowe, ani trudne i skomplikowane. Nawet osoby, które uważają się za „nietechniczne” mogą z sukcesem działać online. Właśnie dlatego zostałam Wirtualną Asystentką. Dzięki temu mogę pomagać firmom w spełnianiu ich celów i projektów.  

Dodatkowo na swojej stronie i w mediach społecznościowych dziele się wiedzą na temat biznesu online, dzięki czemu moge pomóc większej ilości osób. Robię to także za pośrednictwem moich produktów płatnych. 

 

Poznaj moją historię

Jestem Wirtualną Asystetnką od 2018 roku. To właśnie wtedy z dnia na dzień rzuciłam pracę na etacie i bez żadnych środków oraz doświadczenia zaczęłam pogoń za marzeniami. Całą swoją historię opowiedziałam w moim podcaście. 

 

Prywatnie

Na zdjęciach widzisz moje pieski James i Rachel (tak jestem fanką Bonda i serialu Friends). Są moimi pomocnikami offline. Pilnują żebym codziennie wcześnie wstawała i robiła sobie przerwy 🙂   

W wolnym czasie uwielbiam czytać kryminały i książki biznesowe, oglądać filmy i seriale.