Kontakt

Napisz do mnie

 

Potrzebujesz pomocy Wirtualnej Asystetnki?

Napisz do mnie i umów się na bezpłatne spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły współpracy.

Email

pytania@adakinowska.pl

4 + 13 =

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda współpraca z Wirtualną Asystentką?

Najczęściej zaczynamy od spotkania online (wideo) i omawaimy w czym mogę pomóc. Następnie zabieram się do pracy, jestem w stałym kontacie z klientem. Na koniec prac, wystawiam fakturę VAT i wysyłam zestawienie godzin. 

Czy współpraca może być na stałe?

Jak najbardziej. Współpracuje z klientami długoterminowo i pomagam w różnych obszarach biznesowych.

Jak wygląda rozliczenie?

Najczęściej jedt to rozliczenie za każdą godzinę pracy. Do faktury dołączam raport z narzędzia Toggl, w którym można sprawdzić, jakie zadania wykonywałam. 

Ada jest kimś zdecydowanie więcej niż wirtualną asystentką. Trudno jednym słowem określić funkcję, którą pełni, ale jest to jednocześnie: managerka, koordynatorka, doradczyni i terapeutka. Ada świetnie czuje business online i myśli długoterminowo. Idealnie planuje działania, wykorzystuje do tego sprytne narzędzia, które naprawdę pomagają objąć projekt całościowo. Nigdy o niczym nie zapomina, namawia do rozwoju, wyjaśnia, wspiera, tłumaczy. Potrafi wyczuć potrzeby i styl osób, z którymi współpracuje i treści, obrazy, przekazy dostosowuje do tego stylu. Bardzo imponuje mi, że Ada cały czas się rozwija i zawsze jest pozytywnie nastawiona. Współpraca z Adą daje mi poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie bardzo motywuje do coraz śmielszych posunięć w ramach mojego onlinowego projektu:-) – Iza