Konsultacja online

Pomogę Ci

odnowić Twoją internetową firmę

Prowadzisz już internetową firmę opartą na swojej wiedzy i umiejętnościach, ale stanęłaś w miejscu i nie wiesz co dalej? Chętnie pomogę!

Plan działania na przełomowe 3 miesiące!

Zapraszam Cię na konsultacje online, podczas poszukamy przyczyny zastoju Twojego biznesu i stworzymy plan działania na kolejne trzy przełomowe miesiące. 

Życie właściciela internetowego biznesu online jest dosyć samotne i skomplikowane (szczególnie, gdy pracujemy sami). Czasami trudno jest nam spojrzeć na siebie z innej perspektywy, albo puścić jakiś projekt, którego trzymamy się bardzo długo. A może potrzeba ulepszenia systemu działania? A może masz za dużo produktów i potrzeba Ci uproszczenia. 

Wierzę, że wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie. 

Konsultacja OD NOWA

Co otrzymasz podczas konsultacji?

Konsultacje stworzyłam z myślą o osobach, które czują się przytłoczone i zagubione w swoim biznesie online. O osobach, które potrzebują wsparcia i planu, aby pójść dalej.  

N

plan na przełomowe 90 dni dopasowany do Twoich potrzeb

N

Podsumowanie konsultacji w formie notatki

N

nagranie spotkania (jeśli chcesz)

Doświaczenie

Od 5 lat pracuje jako Wirtualna Asystentka. Rozwijałam kilka internetowych biznesów razem z moimi klientkami, które tak jak Ty chciały zarabiać na swojej wiedzy i pasji.

Planowanie to moja pasja

Jeśli miałabym określić jedną rzecz, którą lubię robić najbardziej i w której jestem bardzo dobra to właśnie planowanie, rozpisywanie zadań, ulepszanie i upraszanie. 

Kim jestem?

Dlaczego ja mogę Ci pomóc?

Nazywam się Ada i od 2018 pracuje jako Wirtualna Asystentka. Działania w Internecie zawsze mnie fascynowały i bardzo interesowały. Wolność to jedna z moich najważniejszych wartości, dlatego tak bardzo chcę pomagać każdemu, kto ma jakaś specjalistyczną wiedzę i chce zacząć działać online na swoich warunkach na własny rachunek 🙂

Nie masz jeszcze biznesu online?

 

Zapraszam Cię na konsultacje „Pierwszy krok w stronę biznesu online”